Pakownie butów

Napisane przez w sie 30, 2015 w Blog | 0 komentarzy

Pakownie butów

Kobiety kochają buty. Co do tego nie ma wątpliwości. Nierzadko je kolekcjonują, potrafią spędzić długie godziny w salonie obuwniczym, wybierając ten idealny model. Ich szafy często pękają w szwach właśnie od przepełnienia ich różnego rodzaju butami, bo panie często kosztem podstawowej części ubioru (biała koszula, proste, jeansowe spodnie) sprawiają sobie kolejną parę modnych szpilek. Dbają o obuwie, korzystają ze specjalnych past, sprayów, zależy im, by obuwie długo im służyło i nie straciło zbyt szybko pierwotnego wyglądu. Jest jednak jeszcze jeden aspekt, na który miłośniczki butów powinny bezwzględnie zwrócić uwagę. To pakowanie obuwia na czas podróży lub do przesyłki.

Odpowiednie pakowanie kluczem do zachowania jakości
Trzeba przyznać, że buty to nie najłatwiejsza część ubioru do spakowania. Są ciężkie, nieporęczne. Musimy jednak zadbać o to, by transportować je w odpowiedni sposób. W innym razie będą one narażone na utracenie pierwotnego kształtu czy nawet złamanie obcasa!
Jeśli już zdecydowałaś się poświęcić nieco czasu na odpowiednie zapakowanie swojej ukochanej pary, działania zacznij od szukania kartonowego pudełka, w którym ciasno włożone buty będą nieruchome. Paczkę tę starannie, bardzo dokładnie owiń folią bąbelkową (pęcherzykową), która sprawi, że kartonik i buty w nim umieszczone będą bezpieczne, odporne na uderzenia. Następnie rozpocznij poszukiwania większego już kartonowego pudełka, w które włożysz wcześniej przygotowany pakunek. Włóż do środka zabezpieczone odpowiednio buty, szczelnie otulone bąbelkową folią. Karton z zawartością zamknij i zaklej dokładnie profesjonalną taśmą pakową. Jest ona gwarancją, że paczka nie otworzy się w czasie podróży. Charakteryzuje się niezwykłą trwałością, a nawet odpornością na wysokie temperatury.
Możesz mieć pewność, że w ten sposób zabezpieczone buty będą w transporcie bezpieczne i nadal będą cieszyć cię swoim atrakcyjnym wyglądem i wygodnym wyprofilowaniem.

Jak pakować drobne obuwie?
Jeśli do transportu nie szykujesz zbyt drogocennych butów, a na przykład klapki na basen, nie musisz poświęcać tyle czasu na ich pakowanie, co na zabezpieczanie eleganckich szpilek. Wystarczy tylko, że wybierzesz kopertę bąbelkową w odpowiednim rozmiarze, wypełnioną specjalną, odporną na uderzenia folią. Instrukcja jest nadzwyczaj prosta. Otwierasz kopertę, umieszczasz w niej buty i szczelnie zaklejasz. Twoja paczka jest gotowa!

By nowoczesne modele butów nadal pięknie prezentowały się na naszych stopach, zadbajmy o ich bezpieczne transportowanie!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *